طراحی سایت با HTML و CSS اولین قدم در دنیای برنامه نویسی وب محسوب می شود. با آموزش طراحی سایت می توانید به مهارتی برسید تا هر نوع وب سایتی را با توجه به نیاز برای خودتان یا مشتری طراحی نمایید و به راحتی درآمدزایی کنید.

آموزش طراحی سایت مقدماتی مجازی:       

اگر رشت زندگی نمیکنید یا به دوره های مجازی علاقمند هستید، مشکلی نیست  ما دوره ی آموزش طراحی سایت مقدماتی آنلاین داریم  تا در هر جایی هستید بصورت مجازی یاد بگیرید و فقط کافی است یکبار برای ثبت نام به ما مراجعه فرمایید. 

فراموش نکنید  که چه در دوره های مجازی و چه دوره های حضوری پشتیبانی اساتید رو دارید و هر سوالی که براتون پیش بیاد رو میتونید از اساتید  بپرسید.

مخاطبین دوره :

  • دانش آموزان علاقمند به برنامه نویسی و دنیای ارتباطات
  • دانشجویان علاقمند به دنیای کسب و کار و برنامه نویسی
  • آن دسته از عزیزانی که میخواهند برای کسب و کار خود سایتی داشته باشند

پیش نیاز دوره :

برای شرکت در این دوره باید حداقل کار با محیط کامپیوتر را آموزش دیده باشید و مسلط باشید ، همچنین علاقه و اراده راسخ نیز ضروری است .

هدف از برگزاری دوره :

کسب دانش و تجربه ( در سریع ترین زمان ممکن )  در محیط کلاسی برای کارآموزان که در این دوره آموزشی طراحی سایت در رشت شرکت میکنند .

حمایت از علاقمندان به برنامه نویسی و ارائه یک دوره آموزشی به روز توسط آموزشگاه پندار رایانه در رشت .

فرصت های شغلی که با شرکت در این دوره بدست میاورید :

اگر شما بتوانید مهارت های لازم که در این دوره آموزشی ویژه ، طراحی سایت مقدماتی در رشت ، آموزش داده میشود را بدست آورید ، می‌توانید برای شرکت‌های طراحی وب سایت یا در بخش‌های فناوری اطلاعات سازمان‌ها و یا به‌طور مستقل کار کنید.

نتایج نهایی دوره :

برنامه نویس سایت ، front end